RNCE0402DTC412R
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC412R
RNCE0402DTC412R
製造商:
說明:
薄膜電阻器 - SMD 412Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability